התקשרו כבר עכשיו :
054-9496066
אנחנו נמצאים כאן :
חפשו אותנו :
X

לתיאום אימון ניסיון חינם מלאו פרטים:מאמן כושר אישי מקצועי לילדים

האם בכלל ילדים צריכים מאמן כושר צמוד?

ישראל מדינה בה אחוז ההשמנה הוא מהגבוהים בעולם והמוני אנשים נמצאים במצב של עודף משקל קל עד קיצוני. החדשות הרעות הן, שילדים ישראלים אינם יוצאי דופן וגם הם סובלים מהשמנה. השילוב בין ישיבה מרובה בבית הספר ולאחר מכן בבית מול משחקי הווידאו והטלפונים החכמים הופך את ילדי ישראל למנוונים ובעלי משקל עודף, מצב שהוא לא רק מסוכן בריאותית, הוא גם יכול להיות הרסני מבחינה חברתית. אלא אם כן הם מפתחים אישיות בלתי רגילה וחוסן פנימי לבריונות ולגלוג, ילדים בעודף משקל בכל גיל עלולים לסבול מהקנטות במקרה הטוב וחרמות קשים במקרה הגרוע. החדשות הטובות הן, שיש לכך פתרון. בזמן שיש הורים שעומדים חסרי אונים אל מול ההשמנה המואצת והניוון של ילדיהם, הורים אחרים כבר הבינו שהדרך הנכונה היא לשכור לילדים מאמן כושר אישי מקצועי, שיוכל לסייע להם בשמירה על המשקל, יעודד אותם לעשות ספורט ויחדיר בהם מוטיבציה שיכולה לשמש אותם כל החיים. כשמדובר בילדים עם דימוי גוף בעייתי ובטחון עצמי נמוך, זהו פתרון אידיאלי. אימון עם מאמן כושר אישי מקצועי לילדים מאפשר להם להרגיש מועצמים, נמרצים ולהעלות את הביטחון העצמי, תוך כדי שהם משילים ממשקלם בתהליך.

במה שונה אימון כושר לילדים מזה של מבוגרים?

מאמן כושר אישי מקצועי לילדים צריך להתאים את עצמו לאופי ולקצב של ילדים ועם יד על הלב, לא כל מאמן כושר יכול לעשות זאת בהצלחה. מטבע הדברים, לילדים יש קצב משלהם וכמובן גם אופי משלהם והמאמן צריך להתאים את עצמו אליהם ולא להיפך. עוד דבר שחשוב לזכור הוא שילדים הם ישירים מאוד ובנוסף, לא טורחים להתחבב על מי שלא חביב עליהם. לכן כשאתם בוחרים מאמן כושר אישי לילדים, חשוב שתבדקו שלילדים יש עמו כימיה בסיסית ואף מעולה. זכרו – להם. לא לכם. גם אם המאמן או המאמנת מרשימים אתכם מאוד, אם הילדים לא מתחברים אליהם הם פשוט לא יסכימו להתעמל איתם ואתם תחזרו לנקודת ההתחלה שגם ככה מלאה בתסכול ואשמה, גם מצד ההורים וגם מצד הילדים.

מאמן כושר אישי מקצועי לילדים

חפשו מאמן עם ניסיון מוכח עם ילדים

מכיוון שלא כל אחד יכול לעמוד באתגר של עבודה עם ילדים, מומלץ לחפש מאמן כושר אישי שקיבלתם עליו המלצות חמות בהקשר של ילדים. חוץ מההמלצות, חשוב שתשאלו את המאמן עצמו לגבי הניסיון שיש לו ילדים וזה חשוב במיוחד כשמדובר בילדים עם צרכים מיוחדים או ילדים עם הפרעות קשב וריכוז, הזקוקים לסבלנות והכלה יותר מילדים אחרים. כמו כן, מכיוון שילדים נוטים להיות הפכפכים בהחלטותיהם, חשוב לברר אם המאמן מאפשר שיעור או תקופת ניסיון, שלאחריה ניתן להחליט סופית אם מצטרפים לאימונים ובאיזו תדירות הם מתרחשים.

שירותי שיווק בדיגיטל שירותי שיווק בדיגיטל