התקשרו כבר עכשיו :
054-9496066
אנחנו נמצאים כאן :
חפשו אותנו :
X

לתיאום אימון ניסיון חינם מלאו פרטים:  איך לבחור מאמן כושר אישי

  החלטתם לחזור או התחיל להתאמן? מחפשים מאמן כושר אשר ילווה אתכם ויבנה לכם תכנית אימונים מתאימה? במאמר זה אתן המלצות איך לבחור מאמן כושר.

  למה כדאי לכם מאמן כושר אישי? מאמן אישי מאפשר מעקב וליווי צמוד אחר כל תהליך האימון, יעזור ויעודד כדי להשיג את המטרות שלכם, ייתן לכם מענה ופתרון באימון. כמו- יציבה נכונה, הסבר תרגילים, דגש על טכניקה והרבה מוטיבציה. בנוסף מסייע לאימון להיות יעיל יותר ובטוח, כל זאת כדי למנוע פציעות ובזבוז זמן.

  מה נדרש ממאמן כושר?

  מבחינה מקצועית מאמן צריך שתהיה לו תעודה בצירוף ביטוח תקף ולעבור הכשרה מתאימה. במידה ולמאמן אין את המסמכים הדרושים, כנראה שעדיין הוא לא מוכן לעבודה באופן פרטי. למאמן חשוב שיהיה ידע מקצועי באנטומיה, פיזיולוגיה ובעל ידע בסיסי בתזונה. מאמן שעבר הכשרה למד איך לדעת לגוון את הפעילות ואיך להתאים בצורה נכונה למתאמן, גם בתנאי שטח עד כדי אימון ללא ציוד כלל. הם ממשיכים ללמוד ולעבור קורסים והסמכות נוספות לרכישת ידע והתמורה אותה ניתן לתת ללקוחות. בנוסף חשוב שמאמן יקיים עם המתאמן שיחת הכרות ותיאום ציפיות כדי להגדיר יעדים ומטרות.

   

  איך לבחור מאמן כושר אישי?

  • על המאמן להיות קשוב במהלך כל האימון ולהקדיש את כל תשומת הלב. במידה והמאמן עוסק בעיסוקים אחרים כמו לדבר בטלפון. הוא לא נותן לכם את מלוא התמורה.
  • אנשים שמקבלים את השירותים שלו או שקיבלו בעבר, מומלץ לקבל מהם המלצות.
  • על המאמן לשמש דוגמה ולהיות עם כושר טוב ולהיראות טוב.
  • ניסיון, רכישת ידע ומקצועיות הם חלק חשוב ועיקרי להתקדמות, כל זאת כדי להשיג את המטרות.
  • לפני תחילת האימונים יש לוודא שעורכים בדיקת יכולת גופנית כדי לדעת אילו תרגילים יתאימו עבורכם.
  • חשוב במהלך האימונים שיהיה עניין ואכפתיות, לגבי תכנים ומסרים מקצועיים.
  • חשוב לשים לב שמאמן מספק הנחיות במהלך כל האימון, כמו- אופן ביצוע התרגילים.

   

   

  לסיכום, אימון עם מאמן כושר אישי בקריות הוא בעל יתרונות רבים, לפי דעתי הדבר החשוב מכולם הוא החיבור שלכם למאמן. עם מאמן כושר אישי תוכלו להשיג את המטרות שלכם, ליצור מחויבות, והתמדה לכל אורך הדרך. בנוסף לשים לב שהמאמן מתאים לכם אימון לפי פרמטרים שלכם, כמו- מצב רפואי, גיל וזמינות.

  שירותי שיווק בדיגיטל שירותי שיווק בדיגיטל