התקשרו כבר עכשיו :
054-9496066
אנחנו נמצאים כאן :
חפשו אותנו :
X

לתיאום אימון ניסיון חינם מלאו פרטים:  כך תדעו לבחור מאמן כושר אישי

  החלטתם להתחיל להתאמן? מחפשים מאמן כושר אישי שילווה אתכם ויבנה לכם תכנית אימונים מתאימה? כך תדעו לבחור מאמן כושר אישי.

  מאמן כושר אישי, מדוע זה כדאי? הוא יקיים מעקב צמוד ושוטף אחר תהליך האימון ויוודא כי הוא מתקדם על פי התוכנית. בקצב המתאים לכל אחד ובאופן אישי. יעודד ויעזור לכם להשיג את המטרות שלכם, ייתן לכם פתרון ומענה בכל הקשור לאימון. דגש על טכניקות, יציבה נכונה, הסבר תרגילים והרבה מוטיבציה.

  מאמני כושר אישיים מאמנים מגוון רחב של אוכלוסיות, ביניהם- גברים, נשים, ילדים וקשישים. היצע המאמנים הוא גדול מאוד ויש לעשות בחירה חכמה.

   

  מה נדרש ממאמן כושר אישי מבחינה מקצועית?

  בכדי לשמש כמאמן כושר אישי, על המאמן להיות מצויד בתעודת מאמן כושר בצירוף ביטוח תקף. מאמן המתקשה להציג את המסמכים כנראה עדיין לא מוכן לעבודה באופן פרטי ואישי. רכישת ידע בתחום הניתוח התנועתי של תרגילים. להיות בעל ידע נחוץ בפיזיולוגיה, אנטומיה ובעל ידע בסיסי או יותר מכך בתזונת האדם. מאמן כושר אישי, למד היטב לגוון את הפעילות ולהתאימה לתנאי שטח מגוונים, הכוללים לעתים רבות שימוש בציוד בסיסי ביותר עד כדי אימון ללא ציוד כלל. הם מפתחים עצמם מבחינה מקצועית והולכים להסמכות נוספות, או לקורסים שונים לשדרוג הידע והתמורה אותה ניתן לתת ללקוחות. בנוסף לכך על המאמן לקיים שיחת הכרות ותיאום ציפיות עם מתאמן כדי להגדיר יעדים ומטרות לפי מצבו האישי.

   

  איך לבחור מאמן כושר אישי?

  • מאמן כושר צריך להיות קשוב, ממוקד במהלך האימון ולהקדיש את כל תשומת הלב. אם המאמן במהלך האימון עונה לטלפונים או עסוק בעיסוקים אחרים, הוא אינו נותן את מלוא התמורה.
  • מומלץ לקבל המלצות מאנשים המקבלים או שקיבלו בעבר את השירותים שלו.
  • חשוב מאוד לבחור מאמן שיש איתו כימיה טובה ומרגישים שהוא יכול להיות מנטור.
  • מאמן כושר אישי צריך להיראות טוב ובעל כושר טוב. דמות לחיקוי בהופעה ובהתנהגות. המאמן אינו צריך להיות שרירי ובנוי לתלפיות. כמובן, שזה לא מזיק אך הוא צריך להיראות כאדם השומר בצורה טובה על הבריאות, התזונה והכושר הגופני האישי. כל זאת כדי לשמש דוגמה למתאמנים.
  • מקצועיות, ידע וניסיון, חשוב ומהווה את אחד הגורמים העיקריים להתקדמות והשגת המטרות.
  • יש לוודא שהמאמן עורך בדיקת יכולת גופנית בטרם התחלת האימונים, במקרה כזה ניתן לבצע מספר בדיקות פשוטות על מנת לדעת אילו תרגילים ייבחרו בתקופת האימון הראשונה ואילו בהמשך.
  • חשוב שבעת האימון האישי יהיה עניין, אכפתיות ויצירתיות. הן מבחינת התכנים והן מבחירת המסרים המקצועיים המועברים למתאמן.
  • יש לשים לב שהמאמן מספק הנחיות בעת ביצוע האימון של תרגילים או סוגי אימונים שונים. ביצוע מדויק של תרגיל חשובה במיוחד ולה קשר ישיר על השגת מטרת האימון, הפחתת עומס מיותר מפציעה.

   

  לסיכום, אימון עם מאמן כושר אישי בקריות הוא בעל יתרונות רבים, שימו לב שהיתרון החשוב מכולם הוא החיבור שלכם למאמן. אימון אישי הינו אחת מהדרכים להשיג מטרת אימון אחת או יותר מכיוון שהדבר יוצר מחויבות וישנו קשר ליכולת ההתמדה. חשובה תשומת הלב לנקודות המצוינות לעיל על מנת שהאימון האישי יהיה אפקטיבי ככל שניתן.

   

  שירותי שיווק בדיגיטל שירותי שיווק בדיגיטל