התקשרו כבר עכשיו :
054-9496066
אנחנו נמצאים כאן :
חפשו אותנו :
X

לתיאום אימון ניסיון חינם מלאו פרטים:  מדריך כושר אישי מומלץ

  כך תבחרו מדריך כושר אישי מומלץ

  אז החלטתם שהגיע הזמן להיכנס לכושר. החלטה מעולה! ואין זמן טוב יותר לכך – מעכשיו. ככל שתמתינו עם היישום שלה, אתם עלולים להזניח את הנושא ושוב להיכנס לתחושה המתסכלת של כושר ירוד ומשקל ומבנה גוף שאתם לא מרוצים מהם.

  הפתגם הידוע: "אין חכם כבעל ניסיון", תקף גם פה. כשאתם מחפשים מדריך כושר אישי, אתם רוצים את האדם המתאים והמדויק עבורכם, כזה שיבין אתכם ואת המטרות שלכם וידע להחדיר בכם מוטיבציה כשצריך. אז מאיפה מתחילים? ובכן, הדבר הנכון ביותר הוא לפנות קודם לבני משפחה וחברים קרובים, שאתם יודעים שהתאמנו או מתאמנים אצל מאמן כושר בירושלים . הם יוכלו לספק לכם המלצות חמות (או המלצות להתרחק) על מגוון מאמנים. הדבר השני שאתם יכולים לבדוק, אלו המלצות ברשתות החברתיות. כיום כמעט לכל מאמן שמכבד את עצמו יש עמוד פייסבוק ו/או פרופיל אינסטגרם פעיל, שם ניתן להתרשם מהפעילות שלו וגם לצפות בהמלצות כתובות של לקוחות מרוצים.

  שימו לב לשני דברים בהמלצות על מדריך כושר אישי מומלץ

  כשמביטים בהמלצות או שומעים אותן ממכרים, יש לתת את הדעת לשני דברים קריטיים. האחד, שכל אחד עובר עם המאמן תהליך מעט שונה, בהתאם למטרות שלו, מבנה הגוף שלו, אורח החיים והתזונה שלו ורמת הכושר ההתחלתית. לכן, חשוב לברר באיזה מצב היה הממליץ בטרם התחיל את התהליך ואם הוא שונה מהותית מהמצב הנוכחי שלכם, ייתכן וההמלצה כלל לא תהיה רלוונטית. דבר שני, שימו לב על מה הממליצים שמים דגש: האם זה על יחסי האנוש המצוינים של המאמן? האם זה על היכולת שלו להחדיר מוטיבציה? האם זו רמת הכושר המעולה שלו והידע המקצועי העשיר? החליטו מה הכי חשוב לכם וכך תוכלו לבחון את ההמלצה בעיניים ביקורתיות. למשל, אם אף אחד שנתקלתם בו לא מספר על היחס של המאמן למתאמנים וזה עניין שחשוב לכם במיוחד, חפשו את מי שכן יש לו מה להגיד בנושא, או שאלו את הממליצים שאלות מכוונות.

  מדריך כושר אישי מומלץ

  מדוע חשוב לשכור מדריך כושר אישי עם המלצות?

  אימון כושר אישי הוא תהליך מהנה שמביא לתוצאות מעולות ותחושה טובה, אך יש לקחת בחשבון גם נושאים כמו פציעות ספורט, כאבי שרירים ושמירה על בטיחות מלאה של הגוף, עם או בלי שימוש במכשירי כושר וספורט. זו הסיבה שחשוב לשכור מאמן מומלץ בלבד, כזה שמגיע עם מוניטין ואמינות ואתם יכולים לסמוך עליו שהוא עושה עבודה מקצועית ובטיחותית ואף יודע לתת לכם מענה למגוון בעיות ואתגרים, במידה ועולים כאלו. אם תבחרו במאמן כושר שאתם לא יודעים עליו כלום, אתם למעשה מעמידים את עצמכם בסכנה ומגלים חוסר אחריות כלפיכם וכלפי הגוף שלכם וזה הדבר האחרון שאתם רוצים בו כשאתם מנסים להיכנס לכושר.

  שירותי שיווק בדיגיטל שירותי שיווק בדיגיטל